Nenech se oblafnout životem, ty oblafni život.

Duben 2011

Filmy

27. dubna 2011 v 18:55 | Majka |  Filmy
Ahojky, tak jsem opět tady.
V téhle rubrice se budu zabývat filmy a seriály...
Hlásněte dole v anketě

Vyvolená 3.díl

26. dubna 2011 v 16:34 | Majka |  Škola noci
Vyvolená,
Zoey má mnoho problémů. Také si myslí, že narozeniny a Vánoce by se neměli míchat dohromady i když se narodila 24.prosince. Zoey a kluci...začíná se jí to pěkně motat, zapletla se totiž se třemi kluky najednou.
Zoey si začíná velice dobře rozumět s Afroditou (snad nejotravnější holkou na škole). Její nejlepší kamarádka Steve Rae vstala z mrtvých, co si o tom má myslet? Zoey je sice šťastná, že ji Steve Rae neopustila navždy, ale je v tom háček. Její kamarádka se hodně změnila, pomalu začala strácet svou lidskost a myslela jen na horkou, pulzující krev. Zoey si nechce připustit, že se Steve jakkoli změnila a začíná spřádat plán na její záchranu. Má problémy kam se podívá, ale zřejmě si jich nužila dost a tak se řítí do dalšího problému jménem Loran Blake.

P.C. Cast Škola noci 3 - VyvolenáŠkolou noci otřese děsná vražda, proto se škola začíná hlídat a dostat se ven je velmi těžký úkol, to je ovšem ta poslední věc, kterou by Zoey potřebovala. Všichni se snaží získat nějaké informace o člověku, ktyrý by byl schopen udělat tak děsivou věc. Nikdo nic neobjeví, ale Zoey tuší, že by to mohl být její nevlastní otec, který ji neměl rád a je velmi katolicky založen.
K tomuto tušení ji přivedl lístek, který byl upevněn u mrtvého těla vedle školní zdi, byl tam nějaký citát z bible.
Tímto vraždy ovšem nekončí...

Nic

21. dubna 2011 v 9:55 | Majka |  Témata týdne
Asi nebudu moc originální, ale na téma nicVŮBEC NIC nenapadá. Takže nic.

Jak používat přípravky proti akné

21. dubna 2011 v 9:44 | Majka |  Obličej
Jak používat přípravky proti akné

Vžycky když se ráno podívám do zrcadla říkám si, že nenávidím akné. Jsou s ním jenom problémy a potíže. Aspoň, že už je velký výběr přípravků proti těmto potížím. Takže není tak velký problém otipovat přípravek, kterýnenapáchá na kůži víc škody než užitku. Samozřejmě všechno může mít vedlejší účinky, jestli ti vyskákají po použití pleťového krému pupínky, okamžitě ho zahoď a pořiď si nový -> třeba s vitamíny nebo s výtažky z ovoce.


Přípravků proti akné je spoustu. Mě osobně štve, že není je jeden na všechno (pupínky, černé tečky, mastnou pleť...)
Aby se těch problémů člověk zbavil musí si koupit nekonečně mnoho gelů, krémů, peelingů...
Mě se osvědčily přípravky od Garnier (pleťová voda, 3 v 1 pro hloubkové čištění pleti - je to výrobek, který v sobě zahrnuje gel, masku a peeling), také od Avonu ( hydratační

krém nebo tonikum)
<- Tento výrobek je opravdu vyjímečný a účinný. Každodenně se má používat jako gel a peeling, uvolňuje a čistí póry a tím zamezuje tvorbu černých teček. Má se nanášet na navlhčený obličej. A jako masku jednou týdně, používá se na suchý obličej a nechává se cca tři minuty zaschnout. A pak se to opláchne, je opravdu učinný.
Pleťová voda od Garnier je s výtažkem z hroznového vína. Tu používám každý den...
Hydratační krém na obličej od Avonu s výtažkem z okurky ->
Vyživující čistící pleťová voda a tonikum a fíkovníkem a kiwi, může se používat každý den.


Něco o mě

20. dubna 2011 v 21:33 | Majka |  Píšu
Tak ahoj jsem Majka,
je mi 14 let, bydlím na vesnici. Chodím na gymnázium - to neznamená, že jsem kdoví jaký Einstein. Jsem normální (v mezích :-)). Jako asi každá holka mám ráda módu a líčení. Dál mám moc ráda knížky, když přečtu nějaké zajímavé určitě vám je doporučím. Miluju hudbu, tanec a vše co je s tím spojené. Dlouhou dobu jsem navštěvovala různé taneční obory, jezdili jsme na soutěže, pořádali zajímavé vystoupení.
Ráda se dívám na hudební a taneční filmy nebo seriály. Jako je třeba Nikdy to nevzdávej, Tančím abych žil, Jdi do toho, Let's dance, Billie Eliot, A zase další popelka...no je jich prostě moc.
Doufám, že se vám můj blog bude líbit. Pokud se budete chtít spřátelit, nebo mi poradit jak můj blog vylepšit...všechno uvítám.
Díky za to, že čtete a komentujete moje články.
Zdraví Majka

Péče o vlasy

18. dubna 2011 v 19:22 | Majka |  Vlasy
Péče o vlasy

Vlasy jsou velmi citlivé a vše je může zničit sušení, kulmování, žehlení, dokonce i samotné časání je poškozuje.
Proto je důležitédávat si pozor na to co se s vlasy děje. Špatná péče se může projevovat lámavostí, ztrátou lesku, krepatěním atd...
Těmto problémům můžeš snadno předejít. Když nechvátáš ven nech si vlasy uschnout přirozeně, po žehlení vlasy přestříkej speciálním sprejem na žehlené vlasy, nežehli si vlasy na vysokou teplotu, nevybírej si laky s vysokým číslem zpevnění. Kup si kvalitní šampon, kondicioner a masku, nejlépe by bylo kdyby všechn ypřípravky byly od stejné značky. Přípravky od stejné značky se dokonale doplňují a tak dodávají vlasům tu nejlepší péči jakou si můžeš přát.
Doporučuji šampon a kondicioner od Shauma super ovoce, nádherně voní a nezatěžuje vlasy.

Schauma Super ovoce & Výživa balzam na suché vlasy vyživuje, vrací lesk 200 ml (Super výživa pro)
Po koupaní nech vlasy proschnout, netři je o ručník. Důležité je mít na vlasy vhodný hřeben.
Abys zabránila třepení konečků choď pravidelně ke kadeřnici. Neříkám, že máš každé tři měsíce měnit účes, to nemusíš stačí jen zastřižení konečků. I nepatrné prostříhání pomůže vlasy zredukovat a posílit.

Vtipné obrázky

12. dubna 2011 v 19:44 | Majka |  Vtípky
PÁR VTIPNÝCH OBRÁKŮ
Portrét


Obrázek “http://img498.imageshack.us/img498/254/slon4my.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://img400.imageshack.us/img400/796/mocrychle5hy.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Amanda Bynes

12. dubna 2011 v 19:24 | Majka |  Amanda Bynes
Amanda Bynes
Narodila se 3.4.1986 v Kalifornii.
Amanda Bynes je herečka, zpěvačka a módní návrhářka.
Amanda Bynes

Můžete jí vidět ve filmech:
- Co ta holka chce?
- Ztroskotaná láska
- Královna ročníku
- Co mám na tobě ráda
- Super Náhradník

Zrazená 2.díl

12. dubna 2011 v 15:28 | Majka |  Škola noci
Zrazená,
Zoey Redbirdová si pomalu zvyká na prostředí Školy noci, připravuje se na roli předsedkyňe Dcer temnoty. Má pocit, že konečně někam patří, dokonce má i kluka, Erika Nighta. Vše se zdá být dokonalé, ale jen do té doby než městem otřese zmizení středoškolského fotbalisty, jeho tělo se najde poblíž Školy noci. Zanedlouho zmizí i její bývalý lidský kluk Heath.
To už Zoey nevydrží a začne pátrat. Zoeyina parta, začne objevovat svoje zvláštní schopnosti. Objevují svoje nadání pro živly, oheň, vodu, vítr a zemi. Její nejlepší kamarádka Stevie Rae odmítne přeměnu. Odmítnutí přeměny se projevuje jako normální chřipka, ale mláďě nakonec zemře. Raněná a zklamaná se vydává hledat Heatha. Netrvá jí dlouho a nejde ho.


V zajetí ho drží divní, nechutní upíři, kteří se chovají spíš jako zombíci. V doupěti upírů najde někoho koho by tam nikdy nečekala. Najde tam Steve Rae ta se, ale už nechová normálně jako jí nejlepší kamarádka, zajímá se jen o krev. Dojde jí, že musí dostat Heatha pryč než ho upíři vysajou. Všechny upíry přemůže díky svému nadání pro ducha. Probudí ve Steve Rae její lidskost a připomene jí jak byla šťastná jako člověk a jako mláďě, které netouží po krvi. Zoey a Steve Rae udělají dohodu, že Steve Rae zůstane v podzemí a Zoey se pro ní vrátí hned jak zjistí jak se všechno stalo. S Heathem uteče z podzemí a narazí na Neferet ta jim, ale vymaže paměť aby Zoey nikdy nepřišla na to co se stalo. Zoey to však nezastaví a poprosí Nyx, aby jí vrátila paměť. Na všechno si vzpomene a nemůže uvěřit tomu, že je Neferet taková mrcha. Nyx opět obdaří Zoey novým tetováním. Neferet dojde, že si všechno pamatuje a začíná v ní vidět hrozbu.

Označená 1.díl

11. dubna 2011 v 18:24 | Majka |  Škola noci
Označená,
tak se jmenuje první díl upírské sády Školy noci. Hlavní hrdinkou je Zoey Montgomeryová-Redbirdová, je jí 16 let. A její život se obrátí vzhůzu nohama, hned potom, co uvidí ve škole stopaře. Stopař je upír, který vyhledává nová mláďata upírů a vždy je označí safírovým tetováním na čele. Tetování má tvar srpku.
Zoey se svým tetovním nadšeně běží domů, tam na ni čeká její matka a nevlastní otec, ten ji nemám moc v lásce a navíc je katolicky založen. Očekává od církve, že ze Zoey vyžene zlé duchy. Zoey uteče ke své babičce, ale cestou se jí zjeví bohyně Nyx. Sdělí jí, že je neobyčejné mláďě a vybarví jí její obrys srpku. Každé označené mláďě se musí přestěhovat do Školy noci. To Zoey uvítala, nechtěla už svého nevlasntího otce nikdy vidět.
Ředitelka Školy noci je Neferet, všichni mláďata k ní vzhlíží jako k bohyni. Je nepřekonatelně krásná a má smyslné tetování. Dospělí upíři mají na čele vybarvený safírový srpek a od něj se vinou další tetování.


Ve škole se na Zoey dívají jako na TU VYVOLENOU bohyní Nyx. Skamarádí se s partou, tak trochu ulítlých mláďat. Pozná také Afroditu ta jí, ale nepadla do oka. Afrodita je kněžkou Dcer temnoty, pořádá různé rituály při, kterých podává krev mláďat smíchanou s vínem. Zdá se to jako výborný nápad, ale Zoey se na tom něco nelíbí a chtěla by to změnit. Také se seznámí s nádherným klukem, který je idolem všech dívek na škole. Ale je to také bývalý kluk Afrodity. Jmenuje se Erik Night, mimochodem je to velmi nadaný básník. Roli Romea ztvární tak, že se všem dívkám klepou kolena.
Když se Zoey dostala na obřad, který se vymkl z rukou Afrodity. Nastupuje Zoey. Afrodita vyvolala mezi studenty zlé duchy a není dost silná na to, aby je zarazila v jejich řádění. Zoey má velké nadání pro živly a také pro ducha, svou mocí zarazí všechny duchy a zažene je. Za její statečnost ji Nyx obdařila dalším tetováním, které nemá už jen na čele, ale i na krku a na ramenou. Je jediný upír kdo má takto rozšířené tetování, dokonce i učitelé v ní začínají vidět neuvěřitelnou sílu. Stala se kněžkou Dcer temnoty místo Afrodity.