Nenech se oblafnout životem, ty oblafni život.

Vyvolená 3.díl

26. dubna 2011 v 16:34 | Majka |  Škola noci
Vyvolená,
Zoey má mnoho problémů. Také si myslí, že narozeniny a Vánoce by se neměli míchat dohromady i když se narodila 24.prosince. Zoey a kluci...začíná se jí to pěkně motat, zapletla se totiž se třemi kluky najednou.
Zoey si začíná velice dobře rozumět s Afroditou (snad nejotravnější holkou na škole). Její nejlepší kamarádka Steve Rae vstala z mrtvých, co si o tom má myslet? Zoey je sice šťastná, že ji Steve Rae neopustila navždy, ale je v tom háček. Její kamarádka se hodně změnila, pomalu začala strácet svou lidskost a myslela jen na horkou, pulzující krev. Zoey si nechce připustit, že se Steve jakkoli změnila a začíná spřádat plán na její záchranu. Má problémy kam se podívá, ale zřejmě si jich nužila dost a tak se řítí do dalšího problému jménem Loran Blake.

P.C. Cast Škola noci 3 - VyvolenáŠkolou noci otřese děsná vražda, proto se škola začíná hlídat a dostat se ven je velmi těžký úkol, to je ovšem ta poslední věc, kterou by Zoey potřebovala. Všichni se snaží získat nějaké informace o člověku, ktyrý by byl schopen udělat tak děsivou věc. Nikdo nic neobjeví, ale Zoey tuší, že by to mohl být její nevlastní otec, který ji neměl rád a je velmi katolicky založen.
K tomuto tušení ji přivedl lístek, který byl upevněn u mrtvého těla vedle školní zdi, byl tam nějaký citát z bible.
Tímto vraždy ovšem nekončí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama