Nenech se oblafnout životem, ty oblafni život.

Zrazená 2.díl

12. dubna 2011 v 15:28 | Majka |  Škola noci
Zrazená,
Zoey Redbirdová si pomalu zvyká na prostředí Školy noci, připravuje se na roli předsedkyňe Dcer temnoty. Má pocit, že konečně někam patří, dokonce má i kluka, Erika Nighta. Vše se zdá být dokonalé, ale jen do té doby než městem otřese zmizení středoškolského fotbalisty, jeho tělo se najde poblíž Školy noci. Zanedlouho zmizí i její bývalý lidský kluk Heath.
To už Zoey nevydrží a začne pátrat. Zoeyina parta, začne objevovat svoje zvláštní schopnosti. Objevují svoje nadání pro živly, oheň, vodu, vítr a zemi. Její nejlepší kamarádka Stevie Rae odmítne přeměnu. Odmítnutí přeměny se projevuje jako normální chřipka, ale mláďě nakonec zemře. Raněná a zklamaná se vydává hledat Heatha. Netrvá jí dlouho a nejde ho.


V zajetí ho drží divní, nechutní upíři, kteří se chovají spíš jako zombíci. V doupěti upírů najde někoho koho by tam nikdy nečekala. Najde tam Steve Rae ta se, ale už nechová normálně jako jí nejlepší kamarádka, zajímá se jen o krev. Dojde jí, že musí dostat Heatha pryč než ho upíři vysajou. Všechny upíry přemůže díky svému nadání pro ducha. Probudí ve Steve Rae její lidskost a připomene jí jak byla šťastná jako člověk a jako mláďě, které netouží po krvi. Zoey a Steve Rae udělají dohodu, že Steve Rae zůstane v podzemí a Zoey se pro ní vrátí hned jak zjistí jak se všechno stalo. S Heathem uteče z podzemí a narazí na Neferet ta jim, ale vymaže paměť aby Zoey nikdy nepřišla na to co se stalo. Zoey to však nezastaví a poprosí Nyx, aby jí vrátila paměť. Na všechno si vzpomene a nemůže uvěřit tomu, že je Neferet taková mrcha. Nyx opět obdaří Zoey novým tetováním. Neferet dojde, že si všechno pamatuje a začíná v ní vidět hrozbu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 hellgirlll hellgirlll | Web | 12. dubna 2011 v 17:23 | Reagovat

:-D super blog

dakujem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama