Nenech se oblafnout životem, ty oblafni život.

Moje krásná čarodějka

18. května 2011 v 8:39 | Majka |  Filmy
Moje krásná čarodějkaŽánr: Komedie/Fantasy
Rok: 2005
Původ: USA
Délka: 96 minut
Režie: Nora Ephron
Obsazení: Nicole Kidman, Will Ferrell, Shirley McLaine, Michael Caine, Jason Schwartzman, Heather Burns, Jim Turner, Stephen Colbert, David Alan Craier, Michael Badalucco.....


Děj: Naivní a dobrosrdečná čarodějka Isabel (Nicole Kidman) z kalifornského San Fernando Valley je pevně odhodlána od základu změnit svůj život - chce se vzdát svých nadpřirozených schopností a žít jako každý obyčejný smrtelník. Na druhé straně města se mezitím snaží šarmantní herec Jack Wyatt (Will Ferrell) vzkřísit svou uvadající hereckou kariéru. Seriálem, který jej má znovu postavit na nohy, je remake oblíbeného sitcomu z 60. let Bewitched, v němž se chystá ztvárnit titulní roli. Pak ale shodou okolností narazí na Isabel, která mu ihned učaruje. Zvláště pak její nos, který se až zázračně podobá nosu Elizabeth Montgomery - představitelky čarodějky Samanthy v původním televizním seriálu. Jack začíná být přesvědčen, že by se Isabel mohla této role v jeho novém seriálu zhostit. Stejně tak učaruje i Jack Isabel. Považuje jej za ideálního smrtelníka, s nímž by se mohla usadit a vést po jeho boku obyčejný život, po kterém tak touží. Brzy se ukáže, že měli pravdu oba - avšak poněkud jiným způsobem, než si představovali.

Hlášky:
Strýček Arthur: Chceš krátkou nebo dlouhou verzi. Ale upozorňuju tě, že dlouhá verze je v arménštině.

režisér: Akce.
Jack Wyat: Je to můj pes, můj pes a já umřu jestli ho nedostanu zpátky, rozumíš? Já umřu jestli ho nebudu mít zpátky. Chci ho zpátky!
režisér: Stop! To bylo trochu moc Jacku. Nechceš ubrat, trochu? Nebo víc?
Jack Wyat: Víte co, točte to dál, já pojedu rovnou. Teď to bude dobrý.
režisér: Kamera, akce!
Jack Wyat: Kde okouníš, pse? Šelmo psovitá!
režisér: Co se děje?
Jack Wyat: Kam se poděl tvůj horký dech na mém zátylku? Spojíme se poutem bratrství člověk a zvíře.Ty olízneš mou tvář a já olíznu tvůj čumák.
režisér: Stop! Jacku?
Jack Wyat: Lidi já tohle nedělám schválně. Na mou duši.
režisér: Dobře, tak jo. Kamera!
Jack Wyat: Está mi perro. Mi perro es mi favorito. Mi perro es mi corason. Muchos tacitos buena suerte. Božínku, kde je můj pes? No tohle? Mám skvělýho psa.

↓↓↓ TRAILER ↓↓↓

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 tvseries tvseries | Web | 18. května 2011 v 8:42 | Reagovat

krásný film ;-)

2 Charlotte Charlotte | Web | 18. května 2011 v 12:36 | Reagovat

Miluju krásný film!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama