Nenech se oblafnout životem, ty oblafni život.

Postup líčení

30. května 2011 v 6:14 | Majka |  Líčení
Postup líčení
Není to nic těžkého nalíčit sesprávně. Chce to jen znát pár základních pravidel. Znám pár holek, které tohle neví a výsledek jejich líčení je opravdu otřesný.
Věř nebo ne, ale i u líčení musíš zapojit mozek. Vlastně kdaž se zamyslíš nad tím co děláš, mělo by ti dojít, že výsledek bude otřesný, nebo naopak úchvatný.
Připravila jsem si pár chyb, které dívky dělají a někdy ani neví proč.

Chyba 1.
Na obličej nanese nejdřív pudr a až potom make-up. Když to budeš dělat takto, make-up ti nebude na obličeji držet. A příšerně si tím vysušíš ubličej. Takže si pamatuj nejdřív make-up potom pudr. Nikdy naopak!!!

Chyba 2.
Stíny na oči po tužče na oči. Takhle to nedělej, protože si tím tužku skoro úplně smažeš. A navíc tužka ti vydrží déle když ji naneseš na stíny.

Chyba 3.
Tužka na oči po řasence. Tohle nikdy nedělej, když jsi zapomněla použít tužku vykašli se na ní. Pokud se to budeš snažit opravit dodatečně, akorát si k sobě slepíš řasy, nebo si tu řasenku pěkně rozmažeš.

Chyba 4.
Tužka na rty po lesku. Nemá cenu nanášet konturovací tužku na rty po lesku. Tužka na rty drží jen v případš, že si ji nanášíš na holou kůži jinak ne.

Chyba 5.
Pudr po řasence. Když to uděláš v tomto pořadí nalepíš si na řasy kousky pudru a už se jich nezbavíš. Takže řasenku používej skoro až na konec.

Chyba 6.
Korektor potom make-up. Jaký to má smysl udělat v tomto pořadí?? Když nejdřív naneseš korektor a na něj make-up tak si ten korektor make-upem smázneš.

Chyba 7.
Pudr na nezaschnutý krém. Výsledek tohoto je opravdu děsný. Musíš nechat krém zaschnout, jinak se ti na obličeji objeví tmavé skvrny a musíš začít od znova.

Chyba 8.
Kleště na řasy po řasence. Nejdřív si mušíš natočit řasy a potom je namalovat, když to uděláš naopak slepíš si řasy a tay si je polámeš.

Tak to by bylo asi tak všechno...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama