Nenech se oblafnout životem, ty oblafni život.

Leden 2012

Belinda's-daily

28. ledna 2012 v 18:00 | Majka |  Wanna be AFFS?
Tento blog byl založen teprve před několika hodinami
takže tam nic moc není, ale když mi adminka řekla o čem bude její blog
hned se souhlasila, že se spřátelíme, takže se tam koukněte.
Díky Majka

Spencer Hastings

11. ledna 2012 v 20:00 | Majka |  Pretty little liars

Spencer seuž od malička hádá se svou starší sestrou Melissou. Jejich vztah se stále horšil, bohužel Melissa si vždycky našla kluka do kterého se zanedlouho zamilovala i Spencer. Stalo se to dvakrát, když v léťě Melissa začaa chodit s Ianem, Spencer se s ním trochu zapletla, Melissa se to, ale nikdy nedozvěděla ani když na Spencer naléhala Ali aby to své sestře řekla, jinak to udělá ona sama. Alison, ale nezáleželo na šťestí Melissy, měla k tomu své vlastní důvody a jak jinak bylo to tajemství. Podruhé, když se Spencer zapletla s klukem své sestry Wrenem, to ale Melissa viděla, nejhorší na tom bylo, že Melissa s Wrenem měli těsně před svatbou. Jak jinak ze stavby sešlo. Melissa se po někajém čase zase vrátila k Ianovi...V té chvíly začalo být Spencer poněkud horko.


Pretty little liars - děj

8. ledna 2012 v 16:20 | Majka |  Pretty little liars
Tento seriál je celý jen o pěti mladých dívkách, které byly těmi nejlepšími kamarádkami. Do té chvíle než se jedna znich dočista ztratila. Byla to Alison, rok před jejím zmizením jí začaly chodit divné textovky a místo podpisu bylo pouze jedno písmeno...-A. Copak -A věděla nějaké tajemství o Alison? A pokud ano co po ní chtěla? Alison říkala dívkám, že jejich tajemství je udžují tak blízké. A proto byla velmi tajnůskářská dokonce i po jejím zmizení po ní zbyly jen otázky, tajemství a sporné tvrzení.
Po zmizení Ali, se přátelství dívek začalo rozpadat, věřily, že právě Alison je udržovala dobrymi kamarádami a když zmizela, zmizelo i jejich přátelství.
Jakmile byla Ali pryč textovky od -A začaly chodit i ostatním čtyřem dívkám, textovky byly plné tajemství o kterých věděla pouze Alison. Textovky od -A a oficiální prohlášení Alison za mrtvou spojily čtveřici dívek zase dohromady. Kamarádky byly dlouho vyděšené měly pocit, že -A je všude, vidí a slyší všechno co dělají a dokonce i to co chtějí udělat, ať se to snaží utajit jak chtějí. -A si s dívkami hraje jako s panenkami, dívky vždy udělají přesně to co jim -A nadiktuje, nebo co chce aby udělaly.
-A nikdy nedělá chyby, tedy zatím, ani jedna z dívek netuší kdo by -A mohl být. Na místech kde -A byl zůstávají pouze různé věci, které dívky utvrzují v tom, že ví naprosto o všem a kdykoli jim může ublížit.
Jediné co dívkám zůstáva jsou otázky. KDO JE -A, A CO CHCE?

Pretty little liars - hlavní strana

8. ledna 2012 v 15:19 | Majka |  Pretty little liars

Fotky z jednotlivých dílů

Emily Fields

8. ledna 2012 v 15:09 | Majka |  Emily Fields

Nějaký čas po zmizení Ali, se do domu DiLaurentisových nastěhovala nová rodina. Když to Emily zjistila změnil se jí celý svět. V té době když Alison ještě žila Em měla kluka, ale Ali milovala víc než jen nejlepší kamarádku. Alison to věděla, a protože Emiliiny rodiče s takovýmto způsobem života naprosto nesouhlasili, využívala Emily jak jen mohla. Emily se tolik bála, že se její tajemství dostane na povrch, že nic neříkala a jen poslouchala. Nicméně nová rodina v domě Ali, na to se musela rozhodně podívat. V domě se seznámila s Mayou, její novou přítelkyní. Po nějakém čase se, ale její tajemství nedozvěděli jen její rodiče, ale i Hanna, Aria a Spencer...

Aria Montgomery

8. ledna 2012 v 13:58 | Majka |  Aria Montgomery

Když Alison zmizela, parta kamarádek se přestala vídat. Aria spolu se sou rodinnou se na nějaký čas přestěhovala na Island. Cesta na Island měla jeden důvod o kterém věděla pouze Aria a Alison. Něvěra jejího otce Byrona. Byron je učitel a se svou studentkou podváděl Ellu (matka Arii).
Aria jednou přistihla svého otce s touto studentkou a od té doby to tajila, myslela si, že svou matku tak chrání.
Když se za nějaký čas vrátili z Islandu setkala se Aria se svými dávnými kamarádkami, které se spolu ještě stále nevídaly. První den před začátkem školy se Aria setkala s Ezrou.
Na první hodině angličtiny zjistila, že záhadný Ezra je její nový učitel. I když věděli, že to ení správné stále se scházeli, Aria se často cítila špatně, tížilo jí, že to nemohla nikomu říct a také to, že přesně tohle prováděl její otec za zády její matky.

Postavy

8. ledna 2012 v 13:26 | Majka |  Pretty little liars
Pretty little liars
POSTAVY:-sestra Jasona


Ella Montgomery
Holly Marie Combs
-Matka Arii

Maya st. Germain
Bianca Lawson

Ian Thomas
Ryan Merriman

Pam Fields
Nia Peepels
-matka Emily

Monna Vanderwall
Janel Parish
-nejlepší kamarádka Hanny

Lucas Gottesman
Brendan Robinson

Noel Khan
Brant Daugherty

-bratr Jenny, kluk Spencer

-učitel angličtiny, přítel Arii

-sestra Tobyho

-přítel Hanny

Wren Kim
Julian Morris
-bývalý kluk Spencer

-bratr Alison

-otec Arii

-matka Hanny