Nenech se oblafnout životem, ty oblafni život.

Pretty little liars - děj

8. ledna 2012 v 16:20 | Majka |  Pretty little liars
Tento seriál je celý jen o pěti mladých dívkách, které byly těmi nejlepšími kamarádkami. Do té chvíle než se jedna znich dočista ztratila. Byla to Alison, rok před jejím zmizením jí začaly chodit divné textovky a místo podpisu bylo pouze jedno písmeno...-A. Copak -A věděla nějaké tajemství o Alison? A pokud ano co po ní chtěla? Alison říkala dívkám, že jejich tajemství je udžují tak blízké. A proto byla velmi tajnůskářská dokonce i po jejím zmizení po ní zbyly jen otázky, tajemství a sporné tvrzení.
Po zmizení Ali, se přátelství dívek začalo rozpadat, věřily, že právě Alison je udržovala dobrymi kamarádami a když zmizela, zmizelo i jejich přátelství.
Jakmile byla Ali pryč textovky od -A začaly chodit i ostatním čtyřem dívkám, textovky byly plné tajemství o kterých věděla pouze Alison. Textovky od -A a oficiální prohlášení Alison za mrtvou spojily čtveřici dívek zase dohromady. Kamarádky byly dlouho vyděšené měly pocit, že -A je všude, vidí a slyší všechno co dělají a dokonce i to co chtějí udělat, ať se to snaží utajit jak chtějí. -A si s dívkami hraje jako s panenkami, dívky vždy udělají přesně to co jim -A nadiktuje, nebo co chce aby udělaly.
-A nikdy nedělá chyby, tedy zatím, ani jedna z dívek netuší kdo by -A mohl být. Na místech kde -A byl zůstávají pouze různé věci, které dívky utvrzují v tom, že ví naprosto o všem a kdykoli jim může ublížit.
Jediné co dívkám zůstáva jsou otázky. KDO JE -A, A CO CHCE?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama